Apartmány a kemp "Vala"

"...místo pro vaši dokonalou dovolenou..."

Apartmány a kemp "Vala"
Grebaštica Donja 60
22010 Grebaštica, Chorvatsko
GSM: +385 91 46 04 557
GSM: +385 91 22 21 808
E-mail: mabacelic@gmail.com

Apartmány • Apartman Salvia

  Apartmán Salvia

  Luxusní a plně vybavený mezonetový byt se dvěma terasami. Obě terasy mají výhled na moře, první je vybavena obývacím nábytkem a druhá stolem a židlemi. Byt má 3 ložnice a největší má vlastní koupelnu a balkon. Plně vybavená kuchyň se všemi spotřebiči a pračkou ve velké koupelně. SAT TV v obývacím pokoji a klimatizace ve všech pokojích.

  Více informací

 • Apartman Sailor

  Apartmán Sailor

  Pohodlný a pěkně zařízený a vybavený apartmán se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní, koupelnou, balkonem a terasou s výhledem na moře.

  Více informací

 • Apartman Citrus

  Apartmán Citrus

  Studio apartmán s manželským lůžkem, koupelnou, kuchyní, a terasou s výhledem na moře. Nacházi se v přízemí, 10 metrů od moře.

  Více informací

 • Apartman Olive

  Apartmán Olive

  Pohodlný a pěkně zařízený apartmán a vybavený apartmán se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní, koupelnou, WC, velkou terasou ve stínu a balkonem s výhledem na moře.

  Více informací

 • Apartman Lavender

  Apartmán Lavender

  Apartmán se čtyřmi ložnicemi, koupelnou, WC a kuchyní. Nachází se v přízemí a má dvě velké terasy, jednu s výhledem na moře a druhu na severní straně ve stínu.

  Více informací

 • Apartman Pine

  Apartmán Pine

  Nově zařízený apartmán s pěti ložnicemi. Každý pokoj má vlastní koupelnu a balkon s výhledem na moře. Kuchyně a prostorný obývací pokoj s velkou rozkládací pohovkou mají velký terasový stín a stůl pro 10 osob. V bytě je satelitní TV a každý pokoj má klimatizaci.

  Více informací© Copyright Invita d.o.o. 2013.
Built with Bootstrap. Icons from Glyphicons